Wybory Laureatów 2012

W ostatnim tygodniu na forach literackich, oczywiście poświęconych fanfiction, skończyło się podsumowanie ubiegłego roku. Miałam zaszczyt znaleźć się w gronie nominowanych, jak również zwycięzców plebiscytu roku 2012. Wyróżnienie to niezmiernie mnie cieszy i serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Poniżej przegląd zajętych miejsc:


I miejsce
Nominacja i zdobycie tytułu
Pisarz Harry'ego Pottera Roku 2012  
na Gospodzie pod złamanym piórem. Wyniki: tutajI miejsce
Nominacja i zdobycie tytułu
Autor Severitusa Roku 2012
na Forum Snarry za opowiadanie „Magia Przynależności”. Wyniki: tutaj I miejsce
Nominacja i zdobycie tytułu 
Tłumacz Roku 2012
na Forum Yaoi Fan za tłum. Cambiare Podentes: Invocare”. Wyniki: tutajIII miejsce
w kategoriach
 
Pisarz Roku 2012
na Gospodzie pod złamanym piórem

Autor Roku 2012
na Forum Snarry


Na Forum Snarry pojawiła się także nominacja
za tłum. „Cambiare Podentes: Invocare” w kategoriach

Tłumacz Roku 2012 
Tłumaczenie Wieloodcinkowe Roku 2012 


Pamiętacie, jak wspominałam, że pewien projekt odciągnął mnie od „Magii Przynależności”? Otóż nie obowiązuje mnie już zachowanie tajemnicy, więc mogę zdradzić szczegóły. Mam nadzieję, że ten tekścik osłodzi Wam oczekiwanie na nowy rozdział. Więcej informacji: tutaj

4 komentarze:

 1. Gratuluję nagród, wyróżnień i honorów. Sporo ci się ich na zbierało... Tylko wiesz, mi czytelnikowi do szczęścia wystarczy, że lubiana autorka dostała jedno wyróżnienie.Podawanie ich litanii budzi we mnie pewne wątpliwości. Zaczynam się zastanawiać, czy nie mam do czynienia z pawiem... Zwłaszcza, że w świecie fanfiction istnieje sporo autorów godnych uwagi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwaga!
  Ława Przysięgłych od teraz działa wspólnie z Kompanią Ocenową jako Kompania Przysięgłych pod adresem www.kompania-przysieglych.blogspot.com. Uprzejmie prosimy o zmianę linku, a także zapraszamy do rozejrzenia się po nowej siedzibie niegdysiejszych dwóch ocenialni.
  Pozdrawiam ciepło,

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj!
  Po pierwsze gratuluję wszelkich sukcesów ;]
  Po drugie, na www.oceny-legilimens.blogspot.com pojawiła się pewna informacja dla autorek blogów, czekających na ocenę ode mnie, zatem zapraszam do zapoznania się z nią.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje opowiadanie znalazłam wczoraj na jednym forum wieczorem, pochłonęłam 10 rozdziałów i zaczęłam szukać dalszego ciągu, dzięki temu trafiłam na Twój blog :)gratuluje tekstu i na prawdę zasłużonych nagród! Bardzo się cieszę że następny rozdział już na majówkę! Nie mogę się doczekać! Całe szczęście że to już tylko kilka dni. Liczę na to że uda ci się wrzucać kolejne aktualizacje co miesiąc jak planujesz. Życie dużego Wena i składam pokłony jako wierna fanka tej historii:) pozdrawiam Klara

  OdpowiedzUsuń

Rss Mail Blogger Wykop Facebook Twitter More